SI QUIERES ALGO TIENES, QUE LUCHAR POR EL, CUESTE LO QUE CUESTE! - - - AK CHCEŠ NIEČO DOSIAHNUŤ, BOJUJ O TO, ZA KAŽDÚ CENU! (TERESA)

štvrtok 28. júna 2012

ANGELIQUE BOYER POVEDALA, PREČO SA NECHCE VYDÁVAŤ


V skutočnom živote Angelique Boyer má po boku priateľa, ktorým je José Alberto, ‘El Güero’ Castro, je troška starší než ona (takmer o 30 rokov). Ku klebetám o ich rozchode čo práve kolujú, Angelique preferuje stanovisko, že nebude strácať čas reagovaním na to čo publikujú o jej vzťahu. Ale keď sa spomenie téma svadby, Angie sa zdá byť troška nervózna.
„Nie, nie, nie, nie nechcem sa teraz vydávať. Mám iba 23 rokov, teda čoskoro 24.“ Ale Hiram Vega z relácie El Gordo y La Flaca jej pripomenul, že niektorí ľudia sú zosobášení už v 14 rokoch.
„Moja mama síce mala už dve deti v mojom veku ale ja si nemyslím, že toto je aj môj plán. Nie, v tejto etape svojho života iba začínam svoju nezávislosť, učím sa byť sama. Potom čo si budem vedieť svadbu prestaviť, najprv musím skúsiť s niekým spolu žiť a zistiť či by to fungovalo.“ povedala presvedčivo.
Nenechal ju odísť bez ďalšej otázky, a keďže milujeme klebety spýtal sa Angie ktoré bozky sa jej páči viac či od Dávida Zepedu v Abismo de pasion, alebo tie od Sebastiana Rulliho v Terese.
„Viete, je to veľmi odlišné, Rulli a ja sme pracovali na scénach veľmi vášnivých a zakázaných. A to bolo báječné. Teraz v príbehu s Davidom je tam viac lásky, je láskou jej (Elisinho) života. Potom to nie je hlavne o vášni. Snažíme sa presvedčiť že sme do seba zamilovaní, a že sa milujeme v plnom rozsahu. Potom sú bozky veľmi odlišné.
Toto hlboké vysvetlenie nás jasné presvedčilo o tom že si to užila. Veľmi! A v oboch prípadoch :)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára